AgPlus Enerji Hizmetleri AgPlus Enerji Hizmetleri

Şirket Profili

AGP Enerji Mühendislik A.Ş

AG Regülatör; 2010 yılından beri,  AGP Enerji bünyesinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.İmalathanemiz İstanbul-Ümraniye’de bulunmaktadır.

 

Monofaze 1- 50kVA ,tirfaze 10.5-2000 kVA güç aralığında geniş bir model yelpazesinde üretilen Servo Voltaj Regülatörleri, yurt içi ve yurt dışı piyasalara sunulmaktadır.

 

Kalite ve kalitenin devamlılığına  büyük önem veren AG Regülatör , ISO 9001 ve CE Kalite yönetim sistemi gerekliliklerine uygun,standart ya da özel şartnameler ve talepler çerçevesinde ürettiği üstün kaliteli, titiz işçilik ürünü mikro işlemcili tam otomatik Servo Voltaj Regülatörleri ile sektöründe hızla büyümekte olan bir firmadır. Kısa zaman içinde  Türk Standartları TSE belgelerini de bünyemize  bünyemize katarak  Statik Voltaj Regülatörü imalatına başlamak en önemli hedeflerimiz içinde yer almaktadır.

 
AG Regülatör yüksek kalite standartlarını ve güvenilir teslim sürelerini, bünyesindeki  eğitimli ve konusuna hakim uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Üretimde sürekli gelişim ve yüksek kaliteli ürün üretme prensipleri sayesinde ürün yelpazesini, en son teknoloji gerekliliklerine uygun olarak sürekli güncellemeyi sürdürmektedir.
 
Alanında yetkin uzman kadromuz, ihtiyaca ve müşteri beklentilerine göre en kusursuz ürünleri  zamanında ve eksiksiz olarak üretmekte ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
 
AG Regülatör,Müşterileri, tedarikçileri ve çalışanlarıyla; uzun dönemli, karşılıklı fayda, güven ve saygı esasına dayanan; adil, etik ve derinlikli ilişkiler kurarak yoluna devam etmektedir.